Nowa funkcja: Kopiuj & usuń styl czcionki (aktualizacja oprogramowania)

Edytor do newsletterów jest przez nas stale aktualizowany. W ostatnim czasie wprowadziliśmy kilka ulepszeń i poprawek, jak również nowe funkcje, jakimi są „Kopiuj styl czcionki” i „Usuń styl czcionki”. Tworzenie newslettera jest dzięki tej funkcji jeszcze prostsze.

Aktualizacja edytora do newsletterów

Aktualizując Edytor do newsletterów oprócz wprowadzenia kilku poprawek stworzyliśmy 2 nowe funkcje::

dzięki nowej funkcji „Kopiuj styl czcionki”  możesz kopiować różne rodzaje czcionki bądź atrybuty i cechy tekstu i tworzyć nowe fragmenty tekstu w skopiowanym stylu. Funkcja ta w znacznym stopniu ułatwi i przyspieszy proces tworzenia newslettera.

Dzięki funkcji „Usuń styl czcionki” możesz z kolei usuwać istniejące atrybuty czcionki fragmentów tekstu. W tym celu zaznacz odpowiedni tekst i kliknij na właściwy przycisk w MenuStyl czcionki.

Aby rozpocząć korzystanie z nowych funkcji, zaloguj się i wejdź w Edytor do newsletterów. W Menu-Tekst – Styl czcionki znajdziesz dwa nowe przyciski. Lewy przycisk to usuwanie istniejącego stylu czcionki, a prawy to kopiowanie stylu.

Nowa funkcja edytor

Wspomniane nowości to tylko część oferowanych aktualizacji. Rozwiązaliśmy także inne problemy pojawiające się w Edytorze, np. brak zmiany koloru czcionki podlinkowanego słowa. Podlinkowane słowo będzie zawsze oznaczone kolorem niebieskim. Ponadto możesz zastosować w swoim newsletterze kilka różnych stylów czcionki. Kolejnym udogodnieniem jest redukcja części HTML Twojego mailingu, co w praktyce oznacza wyższe wskaźniki dostarczalności.

Jak wykorzystać nową funkcję?

Nowa funkcja jest dostępna od 01.01.2015 dla wszystkich klientów Newsletter2Go. Tak jak inne nowe funkcje jest dla Ciebie darmowa.

Aktualizacja oprogramowania

Aby zwiększać efektywność Twoich kampanii, regularnie aktualizujemy nasze oprogramowanie. Możesz jeszcze szybciej tworzyć a także analizować raporty i statystyki  dotyczące mailingów (zakładka „Raporty”). Sprawdź już teraz!

Życzymy Ci przyjemnego korzystania z nowych funkcji. W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Über den Autor

ewakoc

War der Beitrag hilfreich?

Thank You!

Dodaj komentarz

Newsletter2go verwendet Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu gewährleisten. Wenn Sie auf der Seite weitersurfen stimmen Sie der Cookie-Nutzung zu. Ich stimme zu.