Nowe integracje: nowe systemy sklepowe, integracje CMS, integracje na zamówienie

Dobra wiadomość dla wszystkich użytkowników systemów zarządzania treścią (Content Management System) WordPress Drupal: dzięki nowym wtyczkom możesz w pełni korzystać ze oferty Newsletter2Go. Zupełnie nową funkcją jest import treści jednym kliknięciem, dzięki której bez manualnego wysiłku możesz błyskawicznie kopiować różne treści z Twojego sklepu do newslettera. Wszystkie integracje z systemami sklepów internetowych, CRM i CMS są dla Ciebie darmowe.

1-Klick-Contentübernahme

Import treści jednym kliknięciem i nowe wtyczki CMS

Nowe wtyczki niosą za sobą nowe korzyści. Po pierwsze możesz automatycznie zsynchronizować dane odbiorców z programem od Newsletter2Go. Po drugie możesz w bardzo prosty sposób utworzyć idywidualnie dopasowany formularz rejestracji, a następnie zamieścić go na swojej stronie internetowej. Użytkownicy, którzy zapiszą się do subskrypcji poprzez ten formularz zostaną automatycznie dodani do Twojej książki adresowej. Po trzecie wtyczki WordPress i Drupal pozwalają na import treści do newsletterów jednym kliknięciem – informacje dotyczące produktów, obrazki, opisy itp.

integracje cms

Zalety integracji Newsletter2Go

Nowe integracje dla systemów Open Source

Sektor integracji e-commerce to codzienne uaktualnienia i nowości. Już teraz możesz za darmo zintegrować z oprogramowaniem Newsletter2go systemy PrestaShop, commerce:seoosCommerce, Zen Cart i OpenCart.

Integracja z programem Newsletter2Go pozwala na korzystanie z wielu bardzo przydatnych funkcji. Dla użytkowników systemów CRM szczególnie interesująca jest synchronizacja odbiorców. Użytkownicy sklepów internetowych mogą tworzyć newslettery z wykorzystaniem funkcji importu informacji o produkcie do newslettera jednym kliknięciem.
Aby móc korzystać z funkcji szybkiego importu treści strony internetowej do newslettera należy zamówić indywidualny szablon premium.

Unbenannt

 

Mit der Custom-Schnittstelle Newsletter für jedes Shopsystem versenden

Już od dawna oferujemy integracje z kilkoma sklepami jednocześnie. Oznacza to, że możesz połączyć kilka systemów, z których korzystasz z kontem Newsletter2Go.

Obecnie oferujemy 27 integracji, które są stale uaktualniane:

Über den Autor

ewakoc

War der Beitrag hilfreich?

Thank You!

Dodaj komentarz

Newsletter2go verwendet Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu gewährleisten. Wenn Sie auf der Seite weitersurfen stimmen Sie der Cookie-Nutzung zu. Ich stimme zu.