Home » Blog » Nowe integracje: nowe systemy sklepowe, integracje CMS, integracje na zamówienie

Nowe integracje: nowe systemy sklepowe, integracje CMS, integracje na zamówienie

Lipiec 28, 2015

Dobra wiadomość dla wszystkich użytkowników systemów zarządzania treścią (Content Management System) WordPress Drupal: dzięki nowym wtyczkom możesz w pełni korzystać ze oferty Newsletter2Go. Zupełnie nową funkcją jest import treści jednym kliknięciem, dzięki której bez manualnego wysiłku możesz błyskawicznie kopiować różne treści z Twojego sklepu do newslettera. Wszystkie integracje z systemami sklepów internetowych, CRM i CMS są dla Ciebie darmowe.

1-Klick-Contentübernahme

Import treści jednym kliknięciem i nowe wtyczki CMS

Nowe wtyczki niosą za sobą nowe korzyści. Po pierwsze możesz automatycznie zsynchronizować dane odbiorców z programem od Newsletter2Go. Po drugie możesz w bardzo prosty sposób utworzyć idywidualnie dopasowany formularz rejestracji, a następnie zamieścić go na swojej stronie internetowej. Użytkownicy, którzy zapiszą się do subskrypcji poprzez ten formularz zostaną automatycznie dodani do Twojej książki adresowej. Po trzecie wtyczki WordPress i Drupal pozwalają na import treści do newsletterów jednym kliknięciem – informacje dotyczące produktów, obrazki, opisy itp.

integracje cms

Zalety integracji Newsletter2Go

Nowe integracje dla systemów Open Source

Sektor integracji e-commerce to codzienne uaktualnienia i nowości. Już teraz możesz za darmo zintegrować z oprogramowaniem Newsletter2go systemy PrestaShop, commerce:seoosCommerce, Zen Cart i OpenCart.

Integracja z programem Newsletter2Go pozwala na korzystanie z wielu bardzo przydatnych funkcji. Dla użytkowników systemów CRM szczególnie interesująca jest synchronizacja odbiorców. Użytkownicy sklepów internetowych mogą tworzyć newslettery z wykorzystaniem funkcji importu informacji o produkcie do newslettera jednym kliknięciem.
Aby móc korzystać z funkcji szybkiego importu treści strony internetowej do newslettera należy zamówić indywidualny szablon premium.

Unbenannt

 

Mit der Custom-Schnittstelle Newsletter für jedes Shopsystem versenden

Już od dawna oferujemy integracje z kilkoma sklepami jednocześnie. Oznacza to, że możesz połączyć kilka systemów, z których korzystasz z kontem Newsletter2Go.

Obecnie oferujemy 27 integracji, które są stale uaktualniane:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Newsletter2go verwendet Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu gewährleisten. Wenn Sie auf der Seite weitersurfen stimmen Sie der Cookie-Nutzung zu. Ich stimme zu.