Home » Funkcje » Bezpieczny e-mail marketing

Bezpieczny e-mail marketing

Najwyższy poziom ochrony danych osobowych klientów jest dla nas priorytetem

Zabezpieczenia wykorzystywane w bankowości elektronicznej – certyfikat SSL – 256-bit

Korzystając z oprogramowania od Newsletter2Go możesz być pewny, że Twoje dane będą bezpieczne. Stosujemy Certyfikat SSL – 256-bit, który jest wykorzystywany w bankowości elektronicznej.

Niemiecka Ustawa o Ochronie Danych Osobowych (BDSG)

Wszystkie nasze serwery znajdują się w Niemczech i podlegają Niemieckieckiej Ustawie o Ochronie Danych Osobowych. Nigdy nie przekażemy Twoich danych osobom trzecim ani nie wykorzystamy ich do własnych celów. 
O tym jak chronimy Twoje dane przeczytasz tutaj.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa Twojego konta Newsletter2Go

Dostęp do Twojego konta w serwisie Newsletter2Go jest zabezpieczony hasłem. Możesz je dodatkowo zabezpieczyć korzystając z tzw. uwierzytelnienia dwuskładnikowego bądź dwuetapowego logowania. 

Co to oznacza?
Logowanie nastąpi w dwóch niezależnych od siebie krokach, przez Twój telefon komórkowy bądź przez adres e-mail.
Chcesz uzyskać więcej informacji na ten temat? Znajdziesz je 
tutaj.

Bezpieczny E-Mail-Marketing

Codzienna archiwizacja danych

Kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo i dostępność Twoich danych. Gwarantujemy Ci stały dostęp do zapisanych przez nas danych dzięki ich automatycznej codziennej archiwizacji i naszym wysokim standardom bezpieczeństwa.

Reguła Anti-Spam

Jesteśmy jedną z wiodących na niemieckim rynku firm oferujących oprogramowanie do wysyłki newsletterów. Przejrzystość i uczciwość są dla nas najważniejsze. Dlatego obok naszego AGB (ogólne warunki umów w prawie niemieckim z 1977 r.) oferujemy Ci wewnętrzną regułę Anti-Spam. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.

Efektywny E-mail Marketing

Wszystkie funkcje

Newsletter2go verwendet Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu gewährleisten. Wenn Sie auf der Seite weitersurfen stimmen Sie der Cookie-Nutzung zu. Ich stimme zu.