Home » Funkcje » Oprogramowanie chmurowe

Oprogramowanie chmurowe do wysyłki newsletterów

Kompatybilne oprogramowanie bez konieczności instalacji

Wysyłka kampanii e-mail marketingowych niezależnie od miejsca

Nasz oprogramowanie oferuje Ci pełną mobilność. Nie musisz posiadać własnego sprzętu komputerowego ani instalować oprogramowania. Nasze chmurowe oprogramowanie Newsletter2Go umożliwia Ci wysyłkę z każdego komputera czy też urządzenia przenośnego, które posiada dostęp do internetu.

Newsletter2Go software-cloud

Profesjonalne urządzenie do tworzenia i wysyłania newsletterów za darmo do Twojej dyspozycji

Oprogramowanie od Newsletter2Go to sprawnie działający model Freemium. Wszystkie funkcje podstawowe i zaawansowane są dla Ciebie darmowe. Nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat licencyjnych, instalacyjnych czy też aktualizacyjnych i w pełni korzystasz z oprogramowania zupełnie za darmo! My zajmujemy się obsługą techniczną systemu oraz jego aktualizacją.

Oprogramowanie chmurowe do wysyłki newsletterów

Najwyższy wskaźnik dostarczalności –  wysyłka newsletterów przez certyfikowane serwery od Newsletter2Go

Newsletter2Go jest certyfikowanym partnerem Certified Sender Alliance i Return Path i dodatkowo jest członkiem Niemieckiego Związku Marketingu bezpośredniego (DDV). Oznacza to, że Twoje e-maile dotrą do ponad 2,4 mld odbiorców bez kontroli antyspam. W ten sposób dbamy o najwyższy wskaźnik dostarczalności Twoich e-maili (ponad 99 %).

Newsletter2Go certyfikaty

Transparentny i elastyczny system cenowy

Korzystając z naszych usług nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów. Płacisz tylko i wyłącznie za e-maile, które faktycznie zostały wysłane. Ponadto co miesiąc otrzymujesz od nas możliwość wysłania do 1.000 newsletterów gratis!  Jeżeli wysyłasz większą liczbę newsletterów w miesiącu, polecamy zapoznać się z naszym systemem cenowym , który zostanie indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb. Nie jest istotne, czy zdecydujesz sie na taryfę prepaid, czy też na abonament. Zaoferujemy Ci najlepsze rozwiązanie. Oferujemy również pakiety dla pośrednich liczb wysyłanych e-maili. Wystarczy że podasz, ile e-maili w miesiącu chciałbyś wysyłać a my obliczymy dla Ciebie miesięczną cenę pakietu.

Prepaid i abonament Newsletter2Go
Zarejestruj się i wypróbuj za darmo
E-mail:
Hasło
Powtórz hasło

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.
Nr telefonu: +48 (0) 43 88 81 012

Wszystkie funkcje

Newsletter2go verwendet Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu gewährleisten. Wenn Sie auf der Seite weitersurfen stimmen Sie der Cookie-Nutzung zu. Ich stimme zu.