Home » Funkcje » Dodatki » 1.000 newsletterów za darmo

1.000 newsletterów gratis

Wysyłaj miesięcznie do 1.000 newsletterów za darmo

Zalety:

  • dostępność wszystkich funkcji
  • 1.000 newsletterów miesięcznie gratis
  • oprogramowanie bez reklam
  • bez ograniczeń odbiorców
  • bez konieczności kupna abonamentu
  • rejestracja w 2 minuty

Darmowa wysyłka newsletterów

Korzystaj z naszego oprogramowania – nieograniczona dostępność wszystkich funkcji, za darmo i bez reklam!

darmowe newslettery

1.000 newsletterów miesięcznie gratis

Niezależnie od tego, ile e-maili miesięcznie wysyłasz, masz do dyspozycji 1.000 newsletterów zupełnie za darmo. Jak to funkcjonuje? Przekonaj się sam. Zaufało nam już ponad 31.000 klientów. Chcesz wysyłać miesięcznie więcej e-maili? W chwili, gdy przekroczysz darmową pulę otrzymasz od nas informację i będziesz mógł zamówić odpowiedni pakiet (zobacz Cennik).

E-mail marketing profesjonalny i prosty zarazem

Wysyłka newsletterów nigdy nie była prostsza. Możesz korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji: responsywnych szablonów, integracji CRM i CMS, automatyzacji mailingu, szczegółowych raportów z przeprowadzonych kampanii itp. Profesjonalny e-mail marketing wyda Ci się dziecinnie prosty – niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem, czy jesteś dopiero na początku drogi.

Narzędzie newsletterowe all inclusive

Możesz za darmo i bez ograniczeń.korzystać z dostępnych funkcji. Nie oferujemy modelu próbnego, który działa tylko przez kilka tygodni, ani modelu freemium, przy którym należy zapłacić za dostęp do najważniejszych funkcji. Dzięki naszemu oprogramowaniu zaoszczędzisz czas i pieniądze. Rejestrując się nie podpisujesz żadnej wiążącej umowy i nie dokonujesz automatycznego zamówienia. Jeśli zdecydujesz się na zakup pakietu prepaid, będziesz mógł go wykorzystać w dowolnym terminie.

Możesz na nas polegać

Czy to startup, MŚP, agencja, związek czy duże przedsiębiorstwo – wszyscy użytkownicy Newsletter2Go są w 100% zadowoleni z oferowanego programu do wysyłania newsletterów. Mailingi są sprawdzane pod kątem spamu i wysyłane przez certyfikowane serwery. Dzięki temu trafiają bezpośrednio do skrzynek odbiorczych klientów. Newsletter2Go zapewnia także prawnie bezpieczne generowanie adresów dla wszystkich użytkowników. Darmowe oprogramowanie od Newsletter2Go spełnia wszystkie standardy Niemieckiej Ochrony Danych Osobowych. Sam się o tym przekonaj!

Opinie klientów

Możemy Ci wiele opowiedzieć. Oto co sądzą o nas klienci:

Website-imgs-01

Wszystkie funkcje

Newsletter2go verwendet Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu gewährleisten. Wenn Sie auf der Seite weitersurfen stimmen Sie der Cookie-Nutzung zu. Ich stimme zu.