Home » Funkcje » Intuicyjne integracje » Integracja Microsoft Dynamics

Integracja CRM Microsoft Dynamics

Wysyłka profesjonalnych newsletterów do odbiorców CRM

Zalety:

  • darmowa integracja z Microsoft Dynamics CRM
  • automatyczna synchronizacja odbiorców
  • profesjonalne narzędzie do wysyłania newsletterów
  • prosty w obsłudze edytor do newsletterów
  • najwyższe wskaźniki dostarczalności

Szczegóły:

chciałbyś wykorzystać informacje z CRM Microsoft Dynamics przy tworzeniu i wysyłce Twoich newsletterów? Newsletter2Go oferuje integrację z Microsoft Dynamics. Dzięki tej funkcji możesz jednym kliknięciem kopiować dane klientów do Twojej książki adresowej Newsletter2Go. Synchronizacja jest przy tym niezwykle szybka i prosta w ustawieniu.

Twórz dynamiczne grupy odbiorców, korzystaj z personalizacji oraz treści opartych na informacjach dotyczących klientów.

Nasze serwery znajdują się na „białej liście”. Dzięki temu trafiają bezpośrednio do skrzynek odbiorczych Twoich klientów, bez uprzedniej kontroli antyspamowej.

Połącz Microsoft Dynamics CRM z naszym efektywnym oprogramowaniem do e-mail marketingu. Aktywuj integrację w ustawieniach swojego konta.

Masz pytania dotyczące integracji CRM z Microsoft Dynamics? Wyślij do nas wiadomość e-mailową na adres: moc.o1534700498g2ret1534700498telsw1534700498en@tr1534700498oppus1534700498 bądź skontaktuj się z nami telefonicznie.

Wszystkie funkcje

Newsletter2go verwendet Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu gewährleisten. Wenn Sie auf der Seite weitersurfen stimmen Sie der Cookie-Nutzung zu. Ich stimme zu.