Home » Funkcje » Intuicyjne integracje » Integracja PrestaShop

Integracja PrestaShop

Wysyłaj mailingi z Newsletter2Go

Zalety: 

  • import informacji o produkcie jednym kliknięciem
  • konfiguracja konta w 5 minut
  • automatyczna synchronizacja odbiorców
  • najwyższe wskaźniki dostarczalności
  • raporty w czasie rzeczywistym i śledzenie konwersji

Szczegóły:

instalacja wtyczki PrestaShop jest szybka, bardzo prosta i pozwala na wysyłkę profesjonalnych i spersonalizowanych newsletterów. Wykorzystaj funkcję importu informacji o produkcie do newslettera jednym kliknięciem. Wystarczy, że podasz numer artykułu a nasze oprogramowanie skopiuje do newslettera informacje, które dotyczą produktu, takie jak nazwa, cena, link i zdjęcie.
Dzięki automatycznej synchronizacji odbiorców, lista Twoich odbiorców będzie stale aktualizowana. Newsletter2Go ma dostęp do ponad 2,4 mld skrzynek odbiorczych korzystających z „białej listy”.

Dzięki temu uzyskasz najwyższy wskaźnik dostarczalności przy międzynarodowej wysyłce. Ponadto serwis od Newsletter2Go jest certyfikowany przez Certified Senders Alliance (CSA). Dzięki temu wysyłane przez Ciebie e-maile nie będą poddawane kontroli antyspamowej tylko bezpośrednio trafią do skrzynek odbiorczych Twoich klientów.

Stwórz konto na Newsletter2Go i rozpocznij wysyłkę newsletterów. Korzystanie z oprogramowania od Newslettera2Go jest dla Ciebie darmowe i dodatkowo możesz wysyłać do 1.000 newsletterów w miesiącu.

Jeśli interesuje się funkcja importu informacji o produkcie do newslettera jednym kliknięciem bądź chciałbyś, abyśmy stworzyli dla Ciebie szablon newslettera nawiązujący do identyfikacji wizualnej Twojej firmy, skontaktuj się z nami.
Za jednorazowe stworzenie szablonu nawiązującego do identyfikacji wizualnej Twojej firmy zapłacisz jedynie 449,00 € z VAT.

Masz pytania dotyczące integracji PrestaShop?
Napisz do nas: moc.o1534809605g2ret1534809605telsw1534809605en@tr1534809605oppus1534809605, bądź zadzwoń pod numer: +48 (0) 43 88 81 012.

Wszystkie funkcje

Newsletter2go verwendet Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu gewährleisten. Wenn Sie auf der Seite weitersurfen stimmen Sie der Cookie-Nutzung zu. Ich stimme zu.