Home » Funkcje » Intuicyjne integracje » Integracja Zen Cart

Integracja Zen Cart

Efektywny e-mail marketing zwiększa sprzedaż i wydajność

Zalety: 

  • darmowa wysyłka 1.000 newsletterów w miesiącu
  • import produktu do newslettera jednym kliknięciem
  • automatyczna synchronizacja odbiorców
  • bezpieczna i certyfikowana wysyłka (CSA)

Szczegóły:

dzięki darmowej wtyczce Zen Cart dane klientów oraz informacje dotyczące produktów zostaną automatycznie zsynchronizowane z Twoim sklepem internetowym Zen Cart, bez konieczności dodawania odbiorców do listy manualnie bądź poprzez importowanie danych z pliku CSV. Twoja lista odbiorców będzie codziennie obustronnie synchronizowana. Oznacza to, że baza danych klientów i lista odbiorców będą się zawsze zgadzały. Nowi klienci będą automatycznie dodawani do listy, a odbiorcy, którzy zrezygnowali z subskrypcji, zostaną odpowiednio oznaczeni na liście.

Podając URL produktu możesz skopiować do newslettera wszystkie dotyczące go informacje, np. opis, nazwę, link czy zdjęcie. Oprogramowanie od Newsletter2Go posiada certyfikat CSA a serwery, przez które wysyłane są newslettery znajdują się na „białej liście”. Nasze e-maile trafiają do skrzynek odbiorczych klientów bez uprzedniej kontroli antyspamowej.

zencart_newsletter_modul

Zleć nam stworzenie szablonu, który będzie nawiązywał do identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Przy korzystaniu z takiego szablonu nie musisz za każdym razem kopiować do newslettera informacji o produktach ale skoncentrować się na rzeczach najistotniejszych. Korzystając z takiego szablonu możesz dodawać własne komponenty oraz tworzyć responsywne newslettery.

Za jednorazowe zaprojektowanie szablonu z integracją Zen Cart, który będzie jednocześnie nawiązywał do identyfikacji wizualnej Twojej firmy, zapłacisz 449,00 € z VAT. Możesz wielokrotnie korzystać z takiego szablonu.

Masz pytania dotyczące integracji Zen Cart? Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Wszystkie funkcje

Newsletter2go verwendet Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu gewährleisten. Wenn Sie auf der Seite weitersurfen stimmen Sie der Cookie-Nutzung zu. Ich stimme zu.