Wypróbuj za darmo Zaloguj się
Home » Funkcje » Integracje

Integracje i wtyczki

Zminimalizuj nakład pracy za pomocą naszych integracji i wtyczek

Z Newsletter2Go masz możliwość tworzenia wielu interfejsów dla istniejących systemów.
Masz do dyspozycji darmowe, profesjonalne i bardzo szybkie rozwiązania integracyjne.

Integracje sklepów internetowych

Integracje CRM

Integracje CMS

Połączenie web analytics (analityka internetowa)

Inne rozwiązania: API & integracje na zamówienie

Dzięki Newsletter2Go możesz korzystać z naszej efektywnej infrastruktury wysyłki i dowolnie łączyć ją z własnym serwisem sieci web. Dobrze udokumentowane API i przykłady implementacji są do Twojej dyspozycji. Poniżej znajdziesz informacje, jakie systemy zostały wsparte interfejsem od Newsletter2Go.

Korzystasz z systemu sklepu internetowego lub CMS (System zarządzania treścią) z którym nie oferujemy integracji?

Poinformuj nas o tym! Weźmiemy pod uwagę Twoje prośby i życzenia przy rozwoju naszego oprogramowania.

Zalety integracji

Import produktów jednym kliknięciem z Twojego sklepu internetowego do newslettera

Produkty oferowane w Twoim sklepie internetowym zostaną importowane do indywidualnie tworzonego newslettera jednym kliknięciem. Możesz wkleić dowolne treści dostępne na stronie sklepu – zdjęcie artykułu, cena, opis lub link. Dzięki temu stworzysz profesjonalny newsletter, który pomoże zwiększyć obroty Twojego sklepu.

Import treści CMS do newslettera jednym kliknięciem

Podając Post-ID lub Entity-ID możesz importować treści ze swojej strony internetowej do Twoich newsletterów. Tytuł, autor, data, obrazy oraz inne atrybuty zostaną automatycznie importowane do Twojego newslettera. Unikniesz żmudnego kopiowania, wklejania, a także formatowania treści.

Opcja multisklepu

Newsletter2Go umożliwia połączenie z kilkoma sklepami CRM i systemami CMS jednocześnie. Możesz przy tym zarządzać wszystkimi swoimi odbiorcami, a także wykorzystywać informacje dotyczące produktów z Twoich systemów w Twoich newsletterach.

Codzienne porównywanie danych i import nowych odbiorców

Import oraz porównanie odbiorców będzie przebiegało automatycznie. Już nie będziesz musiał kontrolować swojej listy odbiorców.

Mierzenie efektywności kampanii: śledzenie z Google Analytics i Econda

Oprogramowanie do tworzenia newsletterów od Newsletter2Go oferuje liczne możliwości śledzenia Twoich kampanii (współczynnik otwarć, kliknięć itd.). Ponadto możesz aktywować śledzenie z usługą Google Analytics i Econda.

Zainteresowany? Wypróbuj nasz program do e-mail marketingu za darmo!

Integracje sklepów internetowych – szczegóły

Plentymarkets

Z pomocą platformy Plentymarkets synchronizuj dane odbiorców Twoich newsletterów jak również dane dotyczące zamówień w celu efektywnego marketingu Lifecycle. Ponadto możesz importować produkty za pomocą jednego kliknięcia i wykorzystywać je przy tworzeniu indywidualnych szablonów.

Shopware

Dla Shopware AG również stworzyliśmy interfejs, dzięki któremu odbiorcy newsletterów będą codziennie automatycznie synchronizowani a produkty importowane jednym kliknięciem.

JTL Shop3

Newsletter2Go to certyfikowany partner JTL Shop3. Dzięki tej wtyczce Twoi odbiorcy będą codziennie automatycznie aktualizowani, a przy tworzeniu newslettera będziesz mógł skorzystać z importu produktów jednym kliknięciem.

Oxid eSales

Newsletter2Go jest partnerem Oxid eSales. Z wtyczką odbiorcy Twoich mailingów będą codziennie porównywani. Możesz także korzystać z importu produktów za pomocą jednego kliknięcia.

xt:Commerce

Newsletter2Go to certyfikowany partner xt:Commerce. Możesz z łatwością synchronizować odbiorców swoich newsletterów, a dzięki możliwości tworzenia indywidualnego designu Twoich newsletterów możesz korzystać z importu produktów jednym kliknięciem.

SEOshop

SEOshop Newsletter2Go App możesz łatwo i szybko połączyć swoje konto SEOshop z kontem Newsletter2Go. Wysyłaj profesjonalne e-maile warunkowe i importuj produkty.

Afterbuy

Integracja z Afterbuy pozwala Ci na automatyczną synchronizację odbiorców. Ponadto jednym kliknięciem możesz importować informacje o produkcie do newslettera jednym kliknięciem.

Magento

Możesz synchronizować odbiorców newslettera z platformą Magento, a dodatkowo skorzystać z importu produktów za pomocą jednego kliknięcia.

Shopify

Dzięki Shopify Twoi odbiorcy zostaną automatycznie importowani do Newsletter2Go. Możesz również korzystać z importu produktów jednym kliknięciem do treści Twojego newslettera.

WooCommerce

Dzięki integracji z WooCommerce możesz zsynchronizować swoich odbiorców. Opcja importu informacji o produkcie do newslettera jednym kliknięciem pozwoli na ułatwi Ci tworzenie profesjonalnych newsletterów w zaledwie kilka minut.

Gambio

Wtyczka Gambio umożliwia codziennie porównywanie odbiorców oraz importowanie produktu do newslettera jednym kliknięciem w połączeniu z wykorzystaniem indywidualnych szablonów.

commerce:SEO

Wtyczka commerce:seo pozwala na automatyczną synchronizacją odbiorców jak również import informacji o produkcie do newslettera jednym kliknięciem.

osCommerce

Integruj i synchronizuj dane klientów i informacje na temat produktów z Twojego sklepu internetowego korzystając z integracji osCommerce. Bez wysiłku trafiaj do jak największej liczby odbiorców.

PrestaShop

Korzystaj z integracji z PrestaShop i importuj informacje o produktach do swoich newsletterów jednym kliknięciem. Lista odbiorców będzie codziennie automatycznie porównywana.

Zen Cart

Dzięki integracji Zen Cart manualne kopiowanie i wklejanie danych odbiorców do książki adresowej należą do przeszłości.

OpenCart

Dzięki integracji OpenCart synchronizacja danych odbiorców przebiega w pełni automatycznie. Możliwy jest także import informacji o produkcie do newslettera jednym kliknięciem.

Integracje CRM – szczegóły

Salesforce

Połączenie z systemem CRM Salesforce pozwoli Ci automatycznie zsynchronizować dane Twoich odbiorców.

Microsoft Dynamics CRM

Bezpośrednie połączenie Newsletter2Go z Microsoft Dynamics CRM umożliwa automatyczne porównanie odbiorców.

cobra CRM

Dzięki intuicyjnemu połączeniu z Cobra CRM możesz automatycznie zsynchronizować dane Twoich odbiorców.

Sugar CRM

Połączenie Newsletter2Go z Sugar CRM umożliwia automatyczne porównywanie odbiorców.

Integracje CMS – szczegóły

WordPress

Wtyczka WordPress pozwala na błyskawiczne kopiowanie treści ze sklepu internetowego WordPress do newslettera. Ponadto odbiorcy newsletterów będą codziennie porównywani i synchronizowani.

Drupal

Połączenie z systemem Drupal pozwala na importowanie treści ze sklepu internetowego do newslettera. Bez konieczności ich manualnego kopiowanie i wklejania.

Połączenia web analytics – szczegóły

Google Analytics

Dzięki śledzeniu z usługą Google Analytics możesz stale mierzyć sukces Twoich kampanii e-mail marketingowych.

econda

Newsletter2Go jest partnerem firmy Econda. Możesz korzystać z usługi przy wysyłce Twoich newsletterów, a następnie przy ich analizie i optymalizacji.

Alternatywne API i integracja na zamówienie

Korzystaj z funkcji importu produktu do newslettera jednym kliknięciem także wtedy, gdy integracja Twojego sklepu internetowego nie jest jeszcze dostępna.
Zamów indywidualny szablon newslettera w identyfikacji wizualnej Twojej firmy, a my stworzymy rozwiązanie dopasowane do systemu Twojego sklepu internetowego.

Integracja Twojego sklepu

Dzięki tej funkcji możesz korzystać z funkcji importu informacji o produkcie z Twojego sklepu do newslettera jednym kliknięciem. Mając gotowy szablon wystarczy podać numer produktu a wszystkie informacje, które go dotyczą, takie jak np. nazwa, opis, zdjęcie, link, cena i cena po rabacie zostaną automatycznie skopiowane do Twojego newslettera.

Efektywne API newslettera

Dzięki niezależnemu od języka programowania REST-API od Newsletter2Go możesz bezpośrednio wybierać odbiorców Twoich newsletterów, pobierać statystyki, korzystać ze wszystkich funkcji przy wysyłce newsletterów itp. Szczegółowa dokumentacja i darmowe przykłady implementacji ułatwią Ci konfigurację integracji.

Zainteresowany?

Zarejestruj się i bezpłatnie korzystaj ze wszystkich integracji i funkcji.
Dodatkowo możesz wysłać do 1.000 newsletterów miesięcznie gratis. W razie pytań skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. 

Zarejestruj się i wypróbuj za darmo
E-mail:
Hasło
Powtórz hasło

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.
Nr telefonu: +48 (0) 43 88 81 012

Wszystkie funkcje

Newsletter2go verwendet Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu gewährleisten. Wenn Sie auf der Seite weitersurfen stimmen Sie der Cookie-Nutzung zu. Ich stimme zu.