Home » Funkcje » Intuicyjne integracje » Interfejs dopasowany do potrzeb klienta

Interfejs dopasowany do potrzeb klienta

Połącz Twój sklep z oprogramowaniem od Newsletter2Go

Zalety: 

  • import informacji o produkcie do newslettera jednym kliknięciem
  • szablony newsletterów nawiązujące do identyfikacji wizualnej Twojego sklepu
  • indywidualne rozwiązania dla systemu Twojego sklepu
  • brak konieczności znajomości programowania

Szczegóły:

korzystaj z funkcji importu produktu do newslettera jednym kliknięciem także wtedy, gdy integracja Twojego sklepu internetowego nie jest jeszcze dostępna. Zamów indywidualny szablon newslettera w identyfikacji wizualnej Twojej firmy, a my stworzymy rozwiązanie dopasowane do systemu Twojego sklepu internetowego. Dzięki tej możliwości będziesz mógł skorzystać z funkcji importu informacji o produkcie do newslettera jednym kliknięciem.

Funkcja ta pozwala na bardzo szybkie i proste tworzenie profesjonalnych newsletterów. Mając gotowy szablon wystarczy podać numer produktu a wszystkie informacje, które go dotyczą, takie jak np. nazwa, opis, zdjęcie, link, cena i cena po rabacie zostaną automatycznie skopiowane do Twojego newslettera. Bez konieczności manualnego edytowania i kopiowania przenosisz swój produkt bezpośrednio do newslettera.

Tak to funkcjonuje:

aby móc skorzystać z opisanej funkcji, zamów szablon newslettera Premium od Newsletter2Go. Ze stworzonego szablonu możesz wielokrotnie korzystać.
Za jednorazowe stworzenie szablonu, który będzie nawiązywał do identyfikacji wizualnej Twojej firmy zapłacisz 449,00 € z VAT. Szablon dopasujemy do Twoich potrzeb.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź drogą e-mailową.

Wszystkie funkcje

Newsletter2go verwendet Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu gewährleisten. Wenn Sie auf der Seite weitersurfen stimmen Sie der Cookie-Nutzung zu. Ich stimme zu.