Home » Funkcje » Zarządzanie odbiorcami » Bouncemanagement

Bouncemanagement czyli tzw. zarządzanie zwrotami

Newsletter2go w pełni zatroszczy się o Twoje zwroty

Zalety:

  • w pełni zautomatyzowany system zarządzania zwrotami
  • raporty o zwrotach (szczegółowa analiza)
  • eksport i wskaźnik wszystkich zwrotów

Szczegóły:

„Bounces” to wiadomości e-mailowe które nie dotarły do odbiorcy z powodu np. literówki w adresie, zlikwidowania danego adresu bądź przepełnionej skrzynki. Newsletter2Go automatycznie zarządza zwrotami oraz zapisuje je w zależności od typu, bądź też po trzech nieudanych próbach dostarczenia do odbiorcy. Zapisanie ich jest ważne po to, by utrzymać wysoką wartość wskaźnika dostarczonych e-maili przy wysłanych kampaniach marketingowych.

Bouncemanagement

Gdy zwiększa się wskaźnik odrzuceń (tzw. „Bounce rate”) wzrasta podejrzenie, że może chodzić o spam. Newsletter2Go oferuje automatyczny system zarządzania zwrotami, który pozwoli na kontrolowanie e-maili niedostarczonych do odbiorcy. Jednym kliknięciem możesz eksportować zwroty, bądź też usunąć z Twojej skrzynki adresowej odbiorców, do których nie dotarły Twoje e-maile. Dzięki temu będziesz mógł w każdej chwili monitorować wysyłane newsletterów, co wiąże się ze stałym podnoszeniem ich skuteczności.

Wszystkie funkcje

Newsletter2go verwendet Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu gewährleisten. Wenn Sie auf der Seite weitersurfen stimmen Sie der Cookie-Nutzung zu. Ich stimme zu.