Home » Funkcje » Profesjonalna wysyłka newsletterów

Profesjonalna wysyłka newsletterów

Postaw na bezpieczny i efektywny system wysyłki od Newsletter2Go

Efektywość i niezawodność przy wysyłce newsletterów

System wysyłki od Newsletter2Go wyróżnia się niezawodnością oraz efektywnością. Możliwość wysyłki do 3 mln e-maili na godzinę ze średnim wskaźnikiem dostarczalności do 99,9% czyni nas liderem w tej dziedzinie. Na specjalne życzenie oferujemy indywidualne rozwiązania dla dużych przedsiębiorstw. Dzięki licznym certyfikatom możesz wysyłać aż do 2,5 mld newsletterów bezpośrednio do skrzynek odbiorczych swoich klientów i bez kontroli spam.

Newsletter2Go certyfikaty

Testy A/B (aż do 9 wariantów)

Optymalizuj swoje newslettery jednym kliknięciem. Dzięki testom A/B od Newsletter2Go możesz przetestować do 9 różnych wariantów. Najskuteczniejszy wariant zostanie automatycznie wysłany do wybranych odbiorców.

Efektywny E-mail Marketing

Wysyłka personalizowanych newsletterów

Dzięki możliwości personalizacji od Newsletter2Go możesz indywidualnie zwracać się do swoich klientów. Personalizuj temat, zwrot do odbiorcy a nawet załączone obrazki. To zwiększy wskaźnik otwarć oraz kliknięć, a tym samym sukces Twoich kampanii.

Darmowy test i responsywny design Twoich newsletterów

Zanim wyślesz newsletter do Twoich odbiorców możesz go za darmo przetestować pod kątem pisowni i wyglądu. Wysyłaj newslettery aż na 10 adresów testowych.

Ponadto możesz aktywować Inbox Testdzięki czemu będziesz miał możliwość sprawdzenia, jak wygląda Twój newsletter w 30 różnych programach pocztowych. Ponad 50% wszystkich e-maili odczytywana jest na urządzeniach mobilnych. Dzięki Newsletter2Go będziesz mógł automatycznie zoptymalizować wysyłane newslettery aby Twoi odbiorcy nie mieli żadnych problemów z ich odczytaniem. Dzięki temu uzyskasz większy współczynnik kliknięć na smartfonach.

Profesjonalna wysyłka newsletterów responsywny design

Automatyczna wysyłka

Dzięki profesjonalnemu systemowi wysyłki od Newsletter2Go z łatwością przesuniesz w czasie wysyłkę Twoich newsletterów, oznacza to, że możesz wysyłać swoje mailingi zarówno natychmiast, jak również we wcześniej ustalonym dniu i godzinie.
Ta funkcja pozwoli Ci tworzyć kampanie Lifecycle i Trigger. Zautomatyzuj swój e-mail marketing i zmaksymalizuj ocenę wartości klienta w czasie (lifetime value LTV).

Kontrolowana/Sprawdzona wysyłka

Zanim wyślesz newsletter za pomocą jednego kliknięcia sprawdź poprawność załączonych do newslettera linków. Skontroluj, czy wklejone linki są dostępne. Więcej na temat sprawdzania poprawności linków dowiesz się korzystająć z odpowiedniej zakładki Pomocy.

Program do newsletterów od Newsletter2Go oferuje także możliwość automatyzacji mailingu. Mailingi trigger i lifecycle są wysyłane automatycznie i pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu i nakładu pracy. Możesz także wysyłać korzystnie cenowo newslettery SMS – do wszystkich krajów świata i w ustalonym wcześniej czasie.

Wszystkie funkcje

Newsletter2go verwendet Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu gewährleisten. Wenn Sie auf der Seite weitersurfen stimmen Sie der Cookie-Nutzung zu. Ich stimme zu.