Home » Funkcje » Międzynarodowe kampanie SMS

Międzynarodowe Kampanie SMS

Wysyłaj SMS-y reklamowe na cały świat

Masowa wysyłka personalizowanych SMS-ów

Z programem do e-mail marketingu od Newsletter2Go możesz z łatwością wysyłać SMS-y do Twoich odbiorców. W tym celu importuj listę odbiorców wraz z ich numerami telefonów. Personalizacja pozwoli dopasować indywidualną treść wiadomości do każdego odbiorcy, co jednocześnie znacznie podniesie skuteczność komunikatu.

Nielimitowana wysyłka SMS-ów reklamowych na cały świat

Z Newsletter2Go możesz wysyłać SMS-y do niezliczonej liczy odbiorców i to na cały świat. Wskazówka: Korzystaj z usługi REST-API aby móc automatycznie wysyłać SMS-y ze swojej strony z CMS. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Wysyłka SMS-ów poza granice kraju

Idealne uzupełnienie Marketingu bezpośredniego

Marketing SMS może być idealnym uzupełnieniem Twojej kampanii marketingowej. Dzięki niemu możesz w bardzo szybki i prosty sposób poinformować swoich klientów o limitowanych ofertach. Dzięki kampaniom SMS możesz teraz bezpośrednio dotrzeć do swoich klientów – Twoja reklama automatycznie wyświetli się na pulpitach Smartfonów Twoich odbiorców.

SMS-Marketing - SMS-Versand

Branding SMS oraz SMS-y potwierdzające wysyłkę

Z Newsletter2Go możesz wysyłać SMS-y, w których zamiast numeru telefonu pojawi się nazwa Twojej firmy. To pozwoli Ci budować świadomość marki w oczach konsumentów. Adresaci będą od razu widzieli, kto jest nadawcą wiadomości. Możesz także wysyłać klientom SMS-owe potwierdzenie wysyłki, co z pewnością sprawi, że klienci będą pod wrażeniem oferowanych usług.

Planowanie kampanii SMS-owych

Podobnie jak przy kampaniach mailingowych, oferujemy możliwość wysyłania SMS-ów marketingowych we wcześniej ustalonym czasie. Oznacza to, że możesz wysłać SMS-y w trybie natychmiastowym, bądź też w wybranym przez siebie czasie.

Międzynarodowe Kampanie SMS

Wysyłka SMS-ów w korzystnych cenach

Wysyłaj SMS-y w korzystnych cenach. Newsletter2Go oferuje 2 taryfy płatności: SMS Basic lub SMS-Plus w cenie już od 2,7 centów za SMS-a. Więcej informacji na temat opłat znajdziesz tutaj.

Wszystkie funkcje

Newsletter2go verwendet Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu gewährleisten. Wenn Sie auf der Seite weitersurfen stimmen Sie der Cookie-Nutzung zu. Ich stimme zu.