Home » Funkcje » Wysyłka newsletterów » Spersonalizowane komponenty newslettera

Spersonalizowane komponenty newslettera

Testuj wersję beta

Zalety:

  • proste dodanie komponentu do newslettera
  • dopasowanie jednego e-maila do kilku grup docelowych
  • zwiększenie wskaźnika otwarć i klikalności
  • personalizacja różnych rodzajów komponentów

Szczegóły:

z Newsletter2Go możesz personalizować nie tylko zwrot do nadawcy, ale także całe teksty i komponenty obrazkowe. Dzięki tej opcji możesz wysłać jednego e-maila do kilku grup docelowych dopasowując i personalizując tylko poszczególne komponenty. Jeśli prowadzisz sklep internetowy do newslettera wysyłanego do mężczyzn możesz np. wkleić tekst „20% na kąpielówki”, a do newslettera wysyłanego do kobiet „20% na stroje kąpielowe”.

Personalizację komponentów możesz połączyć z importem produktów jednym kliknięciem i wklejać do newslettera konkretne produkty z Twojego sklepu internetowego. Będziesz miał nieograniczone możliwości dopasowania Twoich e-maili do różnych grup docelowych. Dzięki tej opcji zwiększysz wskaźniki otwarć i klikalności.
Personalizacja komponentów to jeszcze bardziej efektywny i skuteczny e-mail marketing.

spersonalizowane komponenty newslettera

Możesz spersonalizować zarówno istniejące komponenty jak również wkleić nowe.
W edytorze kliknij na przycisk „personalizuj” i wybierz warunki personalizacji. Spersonalizowany komponent wyświetli się tylko wcześniej wybranym odbiorcom.

Funkcja jest w chwili obecnej dostępna jako wersja beta. Chcesz przetestować personalizację komponentów? Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Wszystkie funkcje

Newsletter2go verwendet Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu gewährleisten. Wenn Sie auf der Seite weitersurfen stimmen Sie der Cookie-Nutzung zu. Ich stimme zu.