Oprogramowanie do wysyłki newsletterów dla związków i organizacji

Profesjonalne i proste tworzenie mailingów.

System newsletterowy od Newsletter2Go

Intuicyjny edytor newsletterów

Tworzenie i wysyłanie newsletterów.
Zaskoczy Cię, jak łatwo i szybko możesz tworzyć i wysyłać własne newslettery i to bez znajomości programowania. Dzięki intuicyjnemu edytorowi możesz tworzyć newslettery bezpośrednio w swojej przeglądarce. Wklej własne treści, załaduj własne obrazki i wybierz kolory.

Darmowa wysyłka do 1.000 e-maili w miesiącu

Korzystna wysyłka Premium
Z Newsletter2Go możesz wysyłać do 1.000 e-maili w miesiącu zupełnie za darmo, z wykorzystaniem wszystkich dostępnych funkcji i bez ograniczeń dotyczących odbiorców. W przypadku przekroczenia bezpłatnego kontyngentu możesz w każdej chwili zamówić dowolny pakiet Prepaid lub pakiet Abonamentu. Dzięki Białej liście możesz wyjątkowo skutecznie wysyłać swoje newslettery. Nie będą one objęte kontrolą antyspamową, tylko bezpośrednio doręczone do Twoich odbiorców. Zarejestruj się już teraz.

Certyfikat CSA
50 darmowych szablonów newsletterów

Darmowe szalony newsletterów

Ponad 50 darmowych szablonów
Newsletter2Go oferuje ponad 50 darmowych szablonów newsletterów, które możesz indywidualnie dopasować do Twoich potrzeb. Wszystkie szablony są responsywne. Na życzenie możemy także storzyć indywidualny szablon Premium dopasowany do identyfikacji wizualnej Twojej firmy.

Darmowy formularz rejestracji

Generuj nowych odbiorców swoich kampanii mailingowych
Zamieść na swojej stronie internetowej formularz zapisu do newslettera. Dzięki temu pozyskasz nowych odbiorców, którzy zostaną automatycznie dodani do Twojej książki adresowej. Możesz także dzielić Twoich odbiorców na grupy.

Formularz rejestracji
Ochrona danych

Pewność i bezpieczeństwo

E-mail Marketing według niemieckich standardów
Newsletter2Go oferuje pewne i bezpieczne oprogramowanie, stworzone w oparciu o Niemiecką Ustawę o Ochronie Danych Osobowych (Double-opt-in itd.). Ponadto, wszystkie dane zapisywane są na niemieckich serwerach dedykowanych.

Raporty w czasie rzeczywistym

Połączenie z Google Analytics
Na bieżąco śledź wyniki Twoich kampanii – kontroluj współczynnik otwarć i klikalności. Sprawdzaj, które grupy odbiorców najczęściej bądź najrzadziej otworzyły i kliknęły na wysłany newsletter.

CTR

Ponad 100 profesjonalnych funkcji

Dowiedz się więcej na temat oferowanych przez nas funkcji i przetestuj je zupełnie za darmo!

Zarejestruj się i wypróbuj za darmo
E-mail:
Hasło
Powtórz hasło

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.
Nr telefonu: +48 (0) 43 88 81 012

Wypróbuj za darmo!

  • darmowa wysyłka 1.000 e-maili miesięcznie
  • 99,5% zadowolonych klientów
  • dostęp do licznych funkcji
  • zarządzanie rezygnacjami
  • możliwość darmowej wysyłki wersji testowej

Newsletter2go verwendet Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu gewährleisten. Wenn Sie auf der Seite weitersurfen stimmen Sie der Cookie-Nutzung zu. Ich stimme zu.