System newsletterowy od Newsletter2Go

Wysyłaj profesjonalne kampanie mailingowe w mniej niż 5 minut.

Twórz i wysyłaj profesjonalne newslettery

Z Newsletter2Go możesz z łatwością tworzyć i wysyłać profesjonalne newslettery i to za darmo! Pobieramy jedynie niewielką opłatę za faktyczną wysyłkę e-maili. Niemniej jednak, co miesiąc możesz wysyłać aż do 1.000 newsletterów gratis, bez konieczności instalowania naszego oprogramowania! Wystarczy, że zarejestrujesz się na naszej stronie jako nowy użytkownik. Obsługujemy każdą przeglądarkę.

System newsletterowy od Newsletter2Go

Wyższy wskaźnik dostarczalności oraz wskaźnik otwarć

Tylko i wyłącznie e-maile, które trafią do skrzynek odbiorczych Twoich odbiorców zostaną przeczytane. Z tego też względu kluczową wartością przy masowej wysyłce Twoich newsletterów jest wskaźnik dostarczalności. Jest on zależny od wielu czynników, m.in. od kontroli antyspam, która często chroni skrzynki odbiorcze klientów. W przypadku, gdy Twój e-mail trafi do folderu ze spamem, zmniejsza się prawdopodobieństwo, że kiedykolwiek zostanie odczytany przez odbiorcę. Przy korzystaniu z programów, które wysyłają newslettery przez niecertyfikowane serwery, podejrzenie o spam wzrasta. Dlatego też polecamy nasze oprogramowanie. Nasze serwery i IP są certyfikowane i wpisane na Białą Listę. Ponieważ jesteśmy członkiem Certified Senders Alliance (CSA) Return PathTwoje e-maile nie będą sprawdzanie pod kątem spamu, tylko zostaną bezpośrednio dostarczone do skrzynek odbiorczych Twoich klientów. Aktualizacja: od czerwca 2014 uwierzytelnianie e-maili kluczem DKIM jest absolutnie konieczne. Newsletter2Go podpisuje ww. kluczem wszystkie e-maile. Dowiedz się więcej.

Zarządzanie odbiorcami

Zarządzaj listami odbiorców. Definiuj grupy statyczne i dynamiczne na podstawie cech odbiorców. Np. zaznaczając płeć – mężczyzna“ lub zakup – obuwie“, utworzysz grupę wszystkich kupujących płci męskiej, którzy zakupili obuwie. Dodatkowo możesz importować swoje kontakty do pliku Excel lub CVS, bądź za pomocą naszego interfejsu/API do innych systemów CRM i systemów sklepów internetowych.

System newsletterowy od Newsletter2Go grupy

Ulepszona możliwość tworzenia i zobrazowania newsletterów

Z programem od Newsletter2Go masz nieograniczone możliwości. Twórz ciekawe projekty Twoich newsletterów i optymalizuj je pod urządzenia przenośne, tak aby ich treść mogła zostać bez problemu odczytana na tabletach i telefonach dotykowych. Kolejnym ważnym aspektem jest poprawne wyświetlenie Twoich mailingów w różnych skrzynkach i programach pocztowych (Outlook, Thunderbird, hotmail.com, gmail.com, wp.pl itd.).

System newsletterowy od Newsletter2Go responsywny design

Reporty– mierz skuteczność działań e-mail marketingu

Dzięki oprogramowaniu od Newsletter2Go możesz na bieżąco kontrolować wskaźnik dostarczalności, otwarć i kliknięć. Ponadto sprawdzisz, na które linki klikano najczęściej i jakie grupy docelowe były najbardziej zainteresowane daną kampanią.

System newsletterowy od Newsletter2Go

Automatyczne aktualizacje

Nasze oprogramowanie jest stale aktualizowane. Będziemy Cię na bieżąco informować o ważnych funkcjach oprogramowania oraz nowościach na temat wysyłki.

Zarejestruj się i wypróbuj za darmo
E-mail:
Hasło
Powtórz hasło

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.
Nr telefonu: +48 (0) 43 88 81 012

Newsletter2go verwendet Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu gewährleisten. Wenn Sie auf der Seite weitersurfen stimmen Sie der Cookie-Nutzung zu. Ich stimme zu.