Narzędzie do tworzenia newsletterów

Łatwo i szybko twórz swoje kampanie e-mail marketingowe

Narzędzie do tworzenia newsletterów od Newsletter2Go

Oferujemy idealne narzędzie do tworzenia efektywnych kampanii e-mail marketingowych. Wybieraj spośród 50 gotowych szablonów newsletterów i dopasuj je do Twoich potrzeb. Na życzenie możemy przygotować szablon nawiązujący do identyfikacji wizualnej Twojej firmy.

Newsletter-Tool

Jak funkcjonuje oprogramowanie?

Narzędzie do wysyłki newsletterów jest bardzo proste w obsłudze – podobnie jak Word. Dzięki oprogramowaniu od Newsletter2Go możesz z łatwością edytować dostępne szablony wklejając dowolne treści i obrazki. Z nami możesz tworzyć, wysyłać śledzić swoje mailingi. Narzędzie do tworzenia newsletterów umożliwa Ci tworzenie profesjonalnych kampanii e-mail marketingowych bez umiejętności języka HTLM czy PHP. Ponadto nasze oprogramowanie jest dla Ciebie bezpłatne i nie wymaga instalacji. Używasz go bezpośrednio w swojej przeglądarce, niezależnie od typu obsługiwanego systemu.

Co może narzędzie?

Chcesz bez dużego nakładu pracy przeprowadzać kampanie e-mail marketingowe? Zarejestruj się na naszej stronie jako nowy użytkownik i w pełni korzystaj ze wszystkich oferowanych przez nas funkcji. Począwszy od tworzenia przez dodanie linku do rezygnacji, personalizacji i danych firmy aż po indywidualnie ustalony czas wysyłki newsletterów oraz opcję zarządzania odbiorcami – nasze oprogramowanie umożliwia Ci tworzenie i wysyłkę kampanii w ciągu kilku minut. Ponadto oferujemy Ci możliwość stałego monitorowania efektów Twoich kampanii.

Tworzenie newsletterów

Przy tworzeniu Twoich newsletterów możesz korzystać z wielu różnych funkcji, które najprawdopodobniej są Ci znane z edytorów tekstu tj. np. Word. Wklej swój tekst w któryś z dostępnych szablonów newslettera i dopasuj go do swoich potrzeb, np. zmień rodzaj lub wielkość czcionki, styl pisma lub kolory.

Tworzenie newsletterów-narzędzie

Oprócz tekstu możesz również wklejać i formatować swoje obrazki, np. zdjęcia produktów.

Możesz również skorzystać z tzw. Image map, która daje Ci możliwość podłączenia pod obrazek kilku linków. Ponadto oferujemy automatyczne zarządzanie listą mailingową (zapisywanie, rezygnacje) oraz wklejamy dane firmy do newslettera.

Zarządzanie odbiorcami

Oferujemy przydatne funkcje przy zarządzaniu odbiorcami.

Możesz dzielić swoich odbiorców na grupy docelowe i tworzyć grupy dynamiczne. Dzięki temu będziesz mógł w prosty sposób personalizować swoje newslettery i kierować je do odpowiednich grup odbiorców. Ponadto możesz importować listę odbiorców z pliku Excel lub CSV do naszego oprogramowania online.

System newsletterowy od Newsletter2Go grupy

Certyfikowana wysyłka – bez kontroli antyspam

Wskaźnik dostarczalności jest bardzo ważnym elementem prowadzonych kampanii. Dzięki Białej Liście dostarczamy e-maile do ponad 99% odbiorców, co jest jednoznaczne z wymiernymi efektami Twoich kampanii.

Newsletter2Go certyfikaty

Kontrola i ocena efektów 

Oprócz wysyłki oferujemy możliwość stałego monitoringu, kontroli i oceny przeprowadzonych kampanii. Dzięki temu możesz stale optymalizować efektywność Twoich kampanii e-mail marketingowych.

Dlaczego efektywne narzędzie do tworzenia newsletterów jest tak ważne

Narzędzie do tworzenia newsletterów od Newsletter2Go łączy w sobie wszystko czego potrzebujesz – proste i szybkie tworzenie newsletterów, profesjonalną i bezpieczną wysyłkę oraz śledzenie przebiegu kampanii wraz z jej późniejszą oceną.

  • Proste i szybkie tworzenie newsletterów
  • Profesjonalne zarządzanie odbiorcami
  • Bezpieczna wysyłka
  • Monitorowanie wyników kampanii
Newsletter2Go Logo-100x100

Z nami zaoszczędzisz mnóstwo czasu! W ciągu kilku minut stworzysz i wyślesz kompletne i profesjonalne mailingi. Oferujemy ponad 100 przydatnych funkcji, prosty edytor do newsletterów, interfejsy do systemu Twojego sklepu internetowego, wskaźnik dostarczalności do 99% oraz monitorowanie przebiegu kampanii.

Newsletter2go verwendet Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu gewährleisten. Wenn Sie auf der Seite weitersurfen stimmen Sie der Cookie-Nutzung zu. Ich stimme zu.