◂ Powrót do 'Integracje/API'

Jak utworzyć połączenie z WordPress?

1. Zaloguj się na WordPress. Kliknij w menu „Ustawienia” > „Bezpośrednie odnośniki” i wybierz jedną z wyświetlonych opcji.
2. Następnie tutaj pobierz wtyczkę Newsletter2Go dla WordPress.
3. Po pobraniu wtyczki załaduj ją na stronie WordPress. Aby to zrobić wejdź w ustawienia pobranej wtyczki i kliknij w menu na „Instalowanie”. Tutaj możesz załadować nową wtyczkę.
4. Wtyczka jest już dostępna w WordPress. Wybierz pobraną wtyczkę i zainstaluj ją.
5. Po zakończeniu instalacji, podaj klucz API. Znajdziesz go tutaj: https://app.newsletter2go.com/de/settings/#/api. Jeśli nie masz jeszcze klucza API, wygeneruj nowy.
6. Jeśli rejestracja do newslettera powinna odbywać się za pomocą formularza Double-Opt-In, w polu DOI Code podaj kod formularza rejestracji. Tutaj znajdziesz informację, jak utworzyć taki formularz.
7. Stworzony formularz dodaj jako widget (zakładka „Widok” na stronie WordPress) bądź skopiuj kod formularza i bezpośrednio wklej go na stronę.

8. Zaloguj się na swoim koncie Newsletter2Go. Wejdź w „Ustawienia” > „Integracje”
9. Kliknij na „+ Utwórz nowe połączenie”.
10. W kategorii „Połączenie CMS” znajdziesz wtyczkę WordPress.
11. Wyświetli Ci się okno z ustawieniami integracji. Podaj adres URL Twojej strony WordPress oraz klucz API. Możesz także zaznaczyć „automatyczną synchronizację odbiorców z ostatnich 24 godzin”. Na końcu możesz przetestować utworzoną integracją i zapisać ustawienia.

W razie pytań skontaktuj się z Naszym Biurem Obsługi Klienta.

Newsletter2go verwendet Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu gewährleisten. Wenn Sie auf der Seite weitersurfen stimmen Sie der Cookie-Nutzung zu. Ich stimme zu.