Wypróbuj za darmo Zaloguj się
Home » Prasa

Prasa

Dowiedz się więcej na temat firmy Newsletter2Go korzystając z przygotowanych materiałów prasowych. Skontaktuj się z nami w razie dodatkowych pytań.

O firmie

Firma Newsletter2Go została założona w 2009 r. w Berlinie. W chwili obecnej zatrudnia 10 pracowników i prowadzi działalność handlową na terenie państw niemieckojęzycznych oraz w Holandii.
Jako firma prowadzona przez swoich założycieli, Newsletter2Go kładzie nacisk na innowacje technologiczne oraz zadowolenie klienta.
Liczba obsługiwanych klientów – ponad 31.000 – stawia Newsletter2Go w czołówce niemieckich firm oferujących usługi e-mail marketingowe.

Oprogramowanie do e-mail marketingu od Newsletter2Go jest przeznaczone w szczególności dla biznesów internetowych. Dzięki niemu możesz z łatwością tworzyć kampanie mailingowe, projektować i wysyłać newslettery a następnie za pomocą statystyk mierzyć sukces przeprowadzonych kampanii.
Newsletter2Go oferuje liczne funkcje tj. import produktów do newsletterów za pomocą jednego kliknięcia, automatyczna synchronizacja odbiorców, testy A/B i wiele innych. Przetestuj nasze oprogramowanie za darmo (bez opłaty podstawowej i początkowej).

Newsletter2Go stawia na efektywne i darmowe integracje z systemami sklepów internetowych oraz CRM, tj. Magento, Plentymarkets, Shopware, Oxid, SEOshop, JTL i wiele innych. Ponadto stawia na kreatywność, innowację, przyjemność użytkowania oraz najwyższy poziom technologiczny.
Z Newsletter2Go możesz miesięcznie wysyłać do 1.000 e-maili gratis oraz za darmo korzystać z responsywnych szablonów do newsletterów.

Materiały graficzne

Steffen Schebesta i Christoph Beuck – dowiedz się więcej na temat założycieli firmy Newsletter2Go GmbH.

12_Newsletter2Go-®MaxThrelfall-small_2

Założyciele & dyrektorzy zarządzający:
Steffen Schebesta i Christoph Beuck (na zdj. od lewej do prawej)

72dpi Web pobierz
300dpi Print pobierz

Newsletter-Logo-quer_medium

Logo z napisem
72dpi Web
300dpi Print

Kontakt prasowy

newsletter2go-presse1

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z naszym przedstawicielem prasowym Maximilianem Modl.
Skontaktuj się z nami tutaj.

Newsletter2Go rocket5

Newsletter2go verwendet Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu gewährleisten. Wenn Sie auf der Seite weitersurfen stimmen Sie der Cookie-Nutzung zu. Ich stimme zu.