Dlaczego my?

Zaufało nam już ponad 31.000 klientów

spiegelonline
volksbank
rewe
loreal
edeka
leverkusen
ableton1
chiponline
kas
servershop1
dmb
gegenbauer
airbuslogo
klassikradio
clickandcare1
managermagazin
teegschwendner
amnesty

Newsletter2Go obsługuje przedsiębiorstwa różnej wielkości

Oprogramowanie do e-mail marketingu od Newsletter2Go jest przeznaczone dla przedsiębiorstw różnej wielkości. To idealne rozwiązanie zarówno dla dużych przedsiębiorstw jak również dla sektoru MŚP (sektor małych i średnich przedsiębiorstw). Nasze proste w obsłudze oprogramowanie umożliwy szybki wzrost znaczenia Twojej firmy na rynku. Masz dostęp do ponad 100 funkcji które umożliwią Ci samodzielne prowadzenie profesjonalnego e-mail marketingu.

Już ponad 31.000 użytkowników korzysta z Newsletter2Go. Rozpocznij korzystanie z naszego efektywnego i intuicyjnego oprogramowania do wysyłania newsletterów i wypróbuj je za darmo już teraz.
  • wysoki poziom satysfakcji klientów – 99,5%
  • wysoka dostarczalność wysyłanych maili
  • sprawna wysyłka
  • funkcje zwiększające sprzedaż w sklepach internetowych
Klieci Newsletter2Go wysyłają newslettery do odbiorców z ponad 50 krajów świata.
Oprogramowanie jest dostępne m.in. w języku niemieckim, angielskim niederlandzkim.

Opinie klientów

Dowiedz się co nasi klienci sądzą o Newsletter2Go.

cc

„Zdecydowanie należymy do grona 99,5% zadowolonych klientów Newsletter2go. Serdecznie dziękujemy za najwyższej jakości techniczne rozwiązania i za bardzo miłą współpracę!“

Alicia Antonietty prezes i dyrektor marketingu w firmie click&care

clickandcare

„Proste w obsłudze oprogramowanie od Newsletter2Go a przede wszystkim możliwość importu produktu do treści newslettera jednym kliknięciem sprawiają, że stworzenie i wysyłka dobrego newslettera zajmuje 5 minut. Dzięki Newsletter2Go możemy szybciej i częsciej wysyłać newslettery do naszych klientów.”

Sebastian Poll prezes firmy Tradeo GmbH

servershop_logo
servershop
dirk_baumann

„Dla większości naszych klientów newsletter jest jednym z najważniejszych instrumentów martketingowych. Nasi handlowcy korzystają i doceniają dostępność licznych integracji a także szczegółowe raporty z kampanii”.

Dirk Baumann prezes firmy Sell it smart

sellitsmart2

Analiza Case Study lub opinia klientów?

Chciałbyś ocenić nasze oprogramowanie lub wspólnie z nami opublikować Case Study. Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi KlientaZ przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i prośby. 

Newsletter2go verwendet Cookies, um Ihnen den bestmöglichen Service zu gewährleisten. Wenn Sie auf der Seite weitersurfen stimmen Sie der Cookie-Nutzung zu. Ich stimme zu.